Super Paczka

stworzona z miłości przez Mopsią Chatę

Z uwagi na ogromne doświadczenie w jedzeniu i zabawie, postanowiłyśmy przygotować dla Was produkt od serca.

Każdego miesiąca szykujemy Super Paczkę dla Twojego PUPILA.

Jest to paczka pełna pysznych, zdrowych smaczków, fajowych zabawek, praktycznych akcesoriów i wielu innych fantastycznych niespodzianek indywidualnie dobranych dla Twojego pieska. Tak! Każda paczka jest przygotowywana pod indywidualne potrzeby Twojego pupila.

Bierzemy pod uwagę, nie tylko wielkość i wiek pieska, ale również alergie, preferowany rodzaj karmy, ogólne problemy zdrowotne, rasę, miejsce zamieszkania, ulubione zabawy, a nawet stan uzębienia!

LUCEK

KIEROWNIK SKLEPU

UWAGA

Zamówienia na dany miesiąc przyjmujemy od 15 dnia miesiąca poprzedzającego, do 15 dnia danego miesiąca (np. paczkę majową, można zamawiać od 15 kwietnia do 15 maja. Od 16 maja będą już przyjmowane zamówienia na Super Paczkę czerwcową.)

Paczki trafią do Was do końca miesiąca

Paczka dostępna w 2 rozmiarach:

mała za 59 zł

minimum 5 pełnowartościowych produktów

duża za 89 zł

minimum 8 pełnowartościowych produktów

Kochani pamiętajcie, że po złożeniu zamówienia otrzymacie od nas wiadomość z listą bardzo ważnych pytań dotyczących pieska, abyśmy mogli jak najlepiej poznać jego upodobania i przygotować fantastyczną Super Paczkę pod jego indywidualne potrzeby 🙂

~Jasia          ~Lulu

To podstawowa wersja Super Paczki, w której wśród produktów zawsze znajdziecie zdrowe smakołyki, małą suchą karmę lub mokrą, minimum 1 zabawkę, przydatne akcesoria. Wszystkie produkty dobieramy według indywidualnych potrzeb pieska.

W tej wersji Super Paczki skupiamy się głównie na poznawaniu nowych smaków, więc jest to idealna propozycja dla wszystkich łakomczuszków 🙂 Jeśli jednak będziecie zainteresowani innymi produktami, to oczywiście znajdą się one w paczce. Pamiętajcie, że każda Super Paczka jest przygotowywana indywidualnie 🙂

Poza produktami z wersji Standard, w tej Super Paczce zawsze znajdziecie produkt pielęgnacyjny. Jeśli Wasz piesek wymaga szczególnej pielęgnacji, ma suche łapki, lub popękany nosek – Super Paczka Pielęgnacja będzie najlepszym wyborem.

Jeśli chcesz by Twój piesek miał fantastyczne, pełne radości urodziny, to nie znajdziesz lepszego prezentu! W Super Paczce Urodziny, zawsze znajduje się tort urodzinowy dla PUPILA, a reszta produktów dobierana jest indywidualnie 🙂

To propozycja dla piesków, które lubią się bawić i zawsze brakuje im zabawek. Nie nastawiamy się jednak na same zabawki. Sami decydujecie ile znajdzie się ich w paczce. Tutaj jednak, możecie liczyć na większą ich ilość.