O hotelu

Mopsia Chata to idealne miejsce na wypoczynek dla wyjątkowych psów. Każdy z naszych gości jest traktowany jak pełnoprawny członek naszej rodziny. Wszystkie zwierzaki mieszkają z nami w domu jednorodzinnym i wszystkie kanapy i fotele są do ich dyspozycji. Posiadamy również specjalnie przystosowany pokój, na wypadek gdyby któryś z piesków potrzebował więcej prywatności 🙂
Najważniejszy jest dla nas komfort naszych gości, dlatego jednocześnie przyjmujemy tylko 6 psów. Dzięki temu każdy ma odpowiednią ilość uwagi i troskliwą opiekę z nieograniczoną ilością głaskania i przytulania.
Teren hotelu to ponad 3200 m2 z dwoma osobnymi wybiegami, które gwarantują bezpieczną zabawę wszystkim naszym podopiecznym, małym, dużym, a nawet tym nie do końca sprawnym.

Sami posiadamy dwa niepełnosprawne pieski, dlatego nasz dom jest przystosowany również do potrzeb tych bardziej wymagających.

Hotel znajduje się na wsi w cichej i spokojnej okolicy lasów i jezior, na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego, 12 km od Gniezna i 40 km od Poznania.

Codziennie pracujemy nad tym, aby Mopsia Chata była miejscem, które Wasi pupile pokochają i gdzie będą wracać z wielką radością 🙂