Nasza ekipa

Zacznijmy od naszej najbardziej doświadczonej wiekiem – Jumy. Jako jedyna w całym naszym gronie nie jest mopsem 😉 To ciekawa świata indywidualistka!

W hoteliku Juma zajmie się animacją, ponieważ znana jest z tego, że uwielbia biegać radośnie. Organizuje również ciekawe, pełne przygód wycieczki po okolicy. 

Juma

ANIMATOR ZABAW

Kierownik hotelu – Lulu, już teraz ma łapki pełne roboty, tak przejęła się powierzoną jej funkcją. Odpowiada na Wasze maile, przyjmuje rezerwacje i ogarnia media społecznościowe 😉

Lulu

KIEROWNIK HOTELU

lulu-kierownik-hotelu
jasia-szef-ochrony

Nieustraszony szef ochrony – Jasia.

Stróżuje cały dzień, z małymi (a częstymi) przerwami na jedzenie i smakołyki. Z taką ochroną nikt się nie przedrze! Czujemy się całkowicie bezpieczni.

Jasia

SZEF OCHRONY

Najmłodsza Prada nie ma jeszcze roku, a już jest świetnym kierowcą. 360 stopni pola widzenia zdecydowanie pomaga jej w prowadzeniu pojazdów. 

W hotelu zajmie się logistyką i rzecz jasna…transportem 😉

Prada

KIEROWCA

prada-kierowca
IMG_6919

Doświadczony kierownik – Lucek.

Lucek to jedyny mężczyzna w Mopsiej Chacie (oczywiście poza naszym Tatkiem 😉 )
Ma ponad 12 lat, 4 zęby i ogromną radość życia. Z twarzy trochę przypomina małego dzika, ale z charakteru tu istny Lucyfer 😉 Przyjechał do nas ze schroniska w Zawierciu i momentalnie stał się częścią naszego stada. Dobrze się złożyło, bo akurat szukaliśmy Kierownika naszego sklepu, a on idealnie spełnia wszystkie kryteria. I tak Lucek stał się odpowiedzialny za przygotowywanie Super Paczek z Mopsiej Chaty 🙂

Lucek

KIEROWNIK SKLEPU

No i na koniec ja. Moim zadaniem jest zapanować nad tą cudowną ekipą i zapewnić wspaniałe warunki naszym gościom 🙂

Agnieszka

MAMUSIA TYCH URWISÓW

Agnieszka Pomocnik